Dlaczego Biuro Rachunkowe OptiWay?

Biuro Rachunkowe OptiWay Biuro Rachunkowe Sp.z o.o. zostało utworzone na bazie wieloletnich doświadczeń zawodowych zdobytych przez Panią prezes firmy Justynę Kowalczyk.

Biuro Rachunkowe OptiWay Biuro Rachunkowe Sp.z o.o. jest profesjonalnym biurem pod względem kwalifikacji i bieżącej znajomości przepisów prawa podatkowego i cywilnego. Współpracujemy z doradcami podatkowymi, radcami prawnymi, biegłym rewidentem, adwokatami oraz świadczymy usługi w zakresie BHP, RODO i finansów.

Od początku działalności szczególną uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dając możliwość decydowania, z jakich usług klient będzie korzystał. To klient wybierając zakres pracy jaką mamy wykonać, dokonuje wyboru ceny za usługi w ramach współpracy z Biurem Rachunkowym.

Gwarantujemy oszczędność Państwa cennego czasu, pewność terminowej realizacji zleceń i optymalizację ryzyka gospodarczego. Podpisanie umowy z naszym biurem daje Państwu komfort realizacji przedmiotu zadań związanych z Waszą działalnością ograniczając kontakt z biurem do dostarczenia dokumentów w uzgodnionych terminach. Dla Państwa wygody zwiększyliśmy swoją ofertę o możliwość odbioru dokumentów przez przedstawiciela biura, przesłania dokumentów pocztą czy kurierem za potwierdzeniem odbioru, faxem, e-mailem, z telefonu lub tabletu.

Misja

OptiWay Biuro Rachunkowe Sp.z o.o. oferujące kompleksowe usługi łączące zalety biura tradycyjnego i internetowego. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego zleceniodawcy. Nasze biuro proponuje tradycyjną współpracę dla osób, które nie ufają nowoczesnym technologiom i nie czują się pewnie w sprawach związanych z Internetem. Prowadzimy również innowacyjną i niezwykle wygodną metodę współpracy poprzez stronę internetową. Stosowane przez nas rozwiązania internetowe dają Państwu możliwość dostępu do wszelkich danych i statystyk dotyczących finansów Państwa firmy, niezależnie od miejsca w którym się Państwo obecnie znajdują. Gwarantujemy bezpieczeństwo danych i odpowiednie systemy szyfrujące.

Od początku działalności szczególną uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dając możliwość decydowania, z jakich usług klient będzie korzystał. To klient wybierając zakres pracy jaką mamy wykonać, dokonuje wyboru ceny za usługi w ramach współpracy z Biurem Rachunkowym.

Kadra

Justyna Kowalczyk

Prezes firmy
OptiWay Biuro Rachunkowe sp z o.o.

Właściciel OptiWay Centrum
Wsparcia Biznesu Justyna Kowalczyk

Jak pracujemy?

Modele współpracy

 • » księgowość tradycyjna
 • » księgowość internetowa

Dostarczanie dokumentów

Dokumenty można do nas dostarczyć:

 • » osobiście
 • » pocztą lub kurierem
 • » e-mailem, faxem
 • » za pomocą smartfonu czy tabletu
 • » lub odbierze je przedstawiciel naszego biura

Kontakt

Kontakt odbywa się za pomocą:

 • » poczty elektronicznej e-mail
 • » darmowego telefonu dostępnego na stronie www
 • » telefonu komórkowego
 • » czatu z księgową
 • » osobiście

Informacje

Informację o podatkach i rozliczeniach możecie Państwo otrzymać na e-mail lub podglądać dane księgowe, kadrowe i własne deklaracje za pomocą przeglądarki internetowej w panelu klienta (z komputera, telefonu, tabletu).

Deklaracje

Wszelkie deklaracje do urzędów wysyłamy w Państwa imieniu drogą elektroniczną (listownie, jeżeli klient podejmie taką decyzję).

Program do faktur

Udostępniamy Państwu darmowy program do wystawiania faktur – korzyść podwójna dla osób, które za formę rozliczenia się z biurem wybiorą rozliczenie według ilości dokumentów – dokumenty sprzedaży wprowadzone do systemu w ten sposób nie są brane pod uwagę przy wyliczeniu ilości dokumentów dostarczonych przez klienta do rozliczenia.

OptiWay dodatkowy czas dla Państwa biznesu.
Współpracując z OptiWay poświęcasz czas tylko na ewentualną
zapłatę podatków i ZUS zgodnie z terminami płatności.

Usługi księgowe

Obsługa Kadrowo-płacowa

Centrum wsparcia dla biznesu

Pozostałe usługi dla osób indywidualnych