Centrum Wsparcia Biznesu OptiWay

Centrum Wsparcia Biznesu może stać się jednym z filarów Twojej firmy. Dzięki CWB masz dostęp do wszelkiej pomocy w zakresie prowadzenia działalności. Korzystając z usług CWB oszczędzasz czas i pieniądze.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

CO MAMY W OFERCIE

Dla firm oferujemy szerokie spektrum działań związanych z doradztwem gospodarczym, podatkowym, prawnym i finansowym. Stała współpraca z certyfikowanym doradcą podatkowym, radcą prawnym, adwokatem, specjalistą  z zakresu BHP oraz zakresu bezpieczeństwa informacji  pozwala nam oferować wszelkiego rodzaju usługi doradcze w zakresie optymalizacji podatków i nie tylko. Twoja Firma zyskuje pewnego i rzetelnego partnera, który pozwoli maksymalnie wykorzystać przysługujące Państwu prawo, by płacone podatki były możliwie najniższe . Chcąc zapewnić klientom naszego biura kompleksową obsługę pomagamy również w przeprowadzaniu szkoleń BHP i pozyskiwaniu pieniędzy na cele działalności.

Obecnie jesteśmy na etapie budowania platformy która w kilka chwil pozwoli skorzystać z naszej oferty, ale już teraz możesz rozpocząć z nami współpracę używając formularza zgłoszeniowego na stronie.

Jak wygląda współpraca?

  1. Na początku prosimy Cię o wypełnienie formularza, w którym wskażesz czego dotyczyć ma pomoc.
  2. Na podany przez Ciebie adres e-mail odsyłamy Ci informację z wyceną usługi.
  3. Po akceptacji wyceny i opłaceniu faktury pro-forma przygotujemy odpowiedź na Twoje pytanie.

Nie czekaj! Już teraz złóż zlecenie!

Kontakt bezpośredni

Formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Osoba do kontaktu
Adres e-mail
Telefon
Treść