Stażysta

Gdańsk
Dodane 10 miesięcy dni temu

Wymagania:

  • ukończenie bądź studiowanie takich kierunków jak finanse, rachunkowość, ekonomia, podatki, administracja,
  • bardzo dobra obsługa komputera,
  • znajomość podstawowych programów księgowych,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra praca w zespole,
  • sprawna organizacja pracy, dokładność i samodzielność,
  • chęć nauki i rozwoju osobistego

Obowiązki:

  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,
  • archiwizacja i porządkowanie dokumentacji księgowej,
  • pomoc w innych pracach bieżących biura.

Korzyści jakie otrzymasz:

  • elastyczny czas pracy dostosowany do twoich potrzeb,
  • pomożemy Ci w zdobyciu praktycznego doświadczenia
  • staż płatny
  • po odbyciu stażu  możliwość zatrudnienia w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie
  • Pracujesz z rozpoznawalną marką,
  • W pracy nie pozostajesz sam, oferujemy opiekuna – eksperta  który pomoże we wdrożeniu się w twoje obowiązki,
  • Szkolenia, wsparcie ekspertów w pracy bieżącej,
  • Poznasz najnowsze nowinki techniczne i narzędzia internetowe które wspomogą i zautomatyzują codzienną pracę,

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Cechy oferty pracy

StanowiskoStażysta