Promocje

Wspieramy młode, powstające firmy oferując pakiety usług w specjalnych obniżonych cenach. Dla rozpoczynających działalność gospodarczą propozycja na start za usługi Biura Rachunkowego OptiWay

 • 1,00 zł w pierwszym miesiącu,
 • 50% rabatu w dwóch kolejnych miesiącach od ceny ofertowej,
 • 20% rabatu przez kolejne dziewięć miesięcy od ceny ofertowej,
 • Pomoc przy założeniu działalności gospodarczej gratis.

Pamiętaj prawidłowo dobrana forma działalności i rozliczenia z fiskusem  pozwoli Tobie w pełni wykorzystać potencjał tej działalności.

Dodatkowo GRATIS:

1. Podwójna korzyść dla firm które skorzystają z oferty księgowości internetowej i ,,opcji współpracy’’: ( czytaj więcej )

 • Darmowy program do wystawiania faktur,
 • Dla osób które za formę rozliczenia się z biurem wybiorą rozliczenie według ilości dokumentów - dokumenty sprzedaży wprowadzone do systemu w ten sposób  nie są brane pod uwagę przy wyliczeniu ilości dokumentów dostarczonych przez klienta do rozliczenia,

2. Dzwoń ze strony za darmo lub porozmawiaj z księgową na żywo na czacie,

3. Wysyłanie dokumentów rozliczeniowych drogą elektroniczną do urzędów w imieniu klienta.

4. Udostępniamy miejsce w przestrzeni internetowej do przesyłania dokumentów rozliczeniowych online (dostęp przez komputer, telefon, tablet).

Program lojalnościowy dla klientów współpracujących z Biurem Rachunkowym OptiWay.

Każdemu klientowi wprowadząjacemu do naszego biura firmę, która podpisze z nami umowę współpracy, dajemy rabat w wysokości miesięcznej opłaty poleconego klienta.

Dla właścicieli Firm:

W ramach umowy nie zawsze musi być drożej, zleć przygotowanie rozliczenia rocznego OptiWay a otrzymasz rabat w wysokości 40% ceny od faktury z zeszłego roku. (jeżeli faktura dotyczyła rozliczenia rocznego, dochodów krajowych)

Dodatkowo dla zainteresowanych  jedna godzina  konsultacji księgowych gratis! 

Zobacz jakie to proste - żeby przygotować dla Ciebie rozliczenie roczne, z Twojego obecnego biura lub księgowej potrzebujemy informacji:

 • Wynik z działalności za rok 2015: przychód, koszty, dochód;
 • Informację czy w ostaniach pięciu latach była strata na działalności. Jeżeli w jakimś roku wystąpiła strata, wówczas zestawienie w jakich kwotach została rozliczona;
 • Zestawienie naliczonych zaliczek za poszczególne miesiące na poczet podatku dochodowego za rok 2015.


  Resztę ustalimy na spotkaniu.

MAŁO PRACY, DUŻA OSZCZĘDNOŚĆ!      

Dla klientów indywidualnych:

Poleć nas znajomemu. Za każdą osobę bądź firmę która skorzysta z usługi rozliczenia rocznego z polecenia, dla osoby która nas poleciła 20% rabatuza rozliczenie roczne według cennika usług dodatkowych.

Dodatkowo dla zainteresowanych  jedna godzina  konsultacji księgowych gratis !


Dodatkowo

Zapewniamy nowoczesną i profesjonalną obsługę w zakresie księgowości, kadr i płac. W ofercie mamy usługi dodatkowe zarówno dla firm jak i osób indywidualnych. Z nami dużo zyskasz - cenimy Państwa czas i pieniądze. Wspólnie zapracujemy na wzrost wartości Państwa Firmy.

KSIĘGI HANDLOWE

już od 199,00zł /m-c

PODATKOWA KSIĘGA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW

już od 79,00zł /m-c

RYCZAŁT EWIDENCJONOWANY

już od 59,00zł /m-c

KADRY I PŁACE (w pakiecie taniej!)

już od 55,00zł /m-c za pracownika

KADRY

już od 25,00zł /m-c za pracownika

PŁACE

już od 35,00zł /m-c za pracownika